Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
159574

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Prisijungti

Biudžetinė įstaiga Viliaus Gaigalaičio globos namai, adresas Klaipėdos g. 53, LT-96155 Gargždai, tel./faks.: (8~46) 47 04 83, (8~46) 47 04 84, kodas 190793986, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., www.gaigalaitis.lt siūlo darbą

 

SOCIALINIO DARBO PADALINIO VADOVUI

 

Darbo pobūdis

Tiria, sprendžia ir apibendrina socialinio darbo ir globos tarnybos darbuotojų ir gyventojų problemas, bendrauja su gyventojų giminaičiais, organizuoja socialinių problemų tyrimus, rengia ataskaitas ir pranešimus, kontroliuoja socialinio darbo ir globos tarnybų darbuotojų veiklą, sprendžia gyventojų turto tvarkymo klausimus, dalyvauja rengiant globos namų projektus, ruošia gyventojų socialinės bei globos programas, vykdo jų kontrolę, kartu su socialinio ir globos tarnybos darbuotojais organizuoja gyventojų užimtumą, renginius, bendrauja su įstaigomis, kurios tvarko gyventojų dokumentaciją, rajonų ir miestų savivaldybių socialinės paramos skyriais, socialinės globos įstaigomis, kultūros ir visuomeninėmis organizacijomis.

Reikalavimai

  • Būtinas ne žemesnis kaip aukštasis socialinio darbo universitetinis išsilavinimas su bakalauro laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu.
  • Turėti bent 3 metų socialinio darbo stažą.
  • Gebėti užfiksuoti ir išskirti problemines situacijas, mobilizuoti reikiamus vidinius ir išorinius resursus problemoms spręsti, išsiaiškinti poreikius ir priežastis.
  • Gebėti dirbti Microsoft Word bei Microsoft Excel kompiuterinėmis programomis.
  • Gebėti susikalbėti bent viena užsienio kalba.
  • Turėti socialinio darbuotojo kvalifikacinę kategoriją ir kas penkerius metus dalyvauti atestacijoje.
  • Turi būti susipažinęs ir turi mokėti taikyti darbe Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymus, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos sprendimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius socialinių paslaugų planavimą, organizavimą, teikimą, kokybės vertinimą, žmogaus teisės.

Pretendentų atrankos būdas – testas raštu ir žodžiu.

Susidomėjusius prašome iki 2018-10-15 pateikti tokius dokumentus: prašymą dalyvauti konkurse; asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kitus dokumentus, patvirtinančius atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams bei gyvenimo aprašymą elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., faksu 8 (46) 470483 arba pristatyti į globos namus specialistei dokumentų tvarkymui ir personalo klausimams.

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.