Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
357494

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

 Rugsėjo 29 d. Viliaus Gaigalaičio globos namų kolektyvas dalyvavo neįgaliųjų muzikinės saviraiškos festivalyje „Muzikinė paukštė‘, kuris vyko Ventos socialinės globos namuose. Mūsų globos namai tokiame renginyje dalyvavo jau trečią kartą, nes festivalis turi senas tradicijas. Šiais metais Viliaus Gaigalaičio globos namams atstovavo vyrų vokalinė instrumentinė grupė. Klausytojus linksmino Anatolijus  Bankuzovas, Juozas Deksnis ir Romas Budžys, vadovaujami Felikso Šerpyčio.

 Festivalyje dalyvavo 13 kolektyvų iš Klaipėdos Gargždų, Šiaulių, Kauno, Kretingos, Priekulės, Akmenės rajono, Žagarės, Ventos. Šventės pabaigoje visi kolektyvai apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, o šventės dalyviai buvo vaišinami bandelėmis ir karštu sultiniu, norintieji galėjo linksmintis diskotekoje.

 Iš festivalio parsivežėme labai gerus įspūdžius, gerą nuotaiką ir norą kuo dažniau susitikti, pabendrauti tokiuose renginiuose. 

View the embedded image gallery online at:
http://gaigalaitis.lt/73-muzikine-paukste#sigFreeIdab1fca1e1f

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.