Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
379677

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Globos namų gyventojai Jadzei Žukauskienei liepos 23 d. sukako  100-as metų. Jadzė Žukauskienė gimė 1916-07-23 Įgnalinoje. Kai Jadzei buvo 1,5 metų, mirė mama. Ji ir dar trys broliai augo su tėveliu. Mokėsi pradinėje mokykloje ir baigė 2 klases. Ištekėjusi susilaukė  2-jų dukrų ir 2-jų sūnų. Vyras žuvo kare. Vaikus augino viena. Šiuo metu yra tik viena neįgali, gulinti dukra, kuri negali aplankyti mamos. Kiti vaikai yra mirę. Močiutė turi 7 anūkus. Ją dažniausiai lanko anūkės Vidos šeima. Vida močiutę prisimena, kaip labai gerą, nuoširdžią, rūpestingą. Ponia Jadzė į globos namus atvyko 2006-07-14 iš Klaipėdos rajono Priekulės seniūnijos Spengių kaimo.

Gyventoją pasveikinti atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė Rūta Cirtautaitė, SODROS Gargždų poskyrio vedėja Birutė Petrauskienė, Klaipėdos rajono socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė, Klaipėdos rajono tarybos narė, seimo nario Petro Gražulio padėjėja Regina Kernagienė, globos namų direktoriaus pavaduotoja Kristina Pocienė, socialiniai darbuotojai, gyventojos anūkė Vida su šeima.

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.