Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
381029

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojai prieššventiniu laikotarpiu sulaukė ypač didelio visuomenės dėmesio: ir organizacijos, ir fiziniai asmenys sveikino senelius, dovanomis ir renginiais sukūrė šiltą šventinę nuotaiką.

Parodytas gerumas įkvėpė senelius ir globos namų darbuotojus: aktyviai įsijungėme į akciją „Sušildykim vieni kitus“, kurios tikslas – megzti kojines ir padovanoti jas našlaičiams, augantiems kūdikių bei globos namuose, suvienyti mažus ir didelius bendram gražiausių metų švenčių laukimui. Akcijos metu gyventojos: Bronė Damanskienė, Birutė Maslauskienė, Birutė Požienė, Veronika Rudienė,  Veronika Bozikienė ir darbuotojos: Milda Kaveckienė, Dalia Čeliauskienė, Lina Druktenienė numezgė  ir padovanojo vaikams, neturintiems nei mamyčių, nei senelių 31 porą vilnonių kojinyčių. Mezgėjoms įteikti padėkos raštai ir dovanėlės.

Džiugu, kad tokia veikla galėjome atsidėkoti už parodytą pagarbą ir rūpestį, ir pradžiuginti tuos, kuriems mūsų dovanos yra reikalingos.

View the embedded image gallery online at:
http://gaigalaitis.lt/44-gerumo-akcija#sigFreeId02b5c56264

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.