Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
381050

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

„Kartais valandos šviesios ir tyros, lyg šilkinio šaltinio vanduo, kartais graudžios, lyg ašaros byra, lyg nebūtų sunkiau niekados.“ – tokiais žodžiais tradicinę Globotinių dieną pradėjo direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Kristina Pocienė. Tai gilias tradicijas turinti šventė, kurios metu susirenka globos namų artimieji, atvyksta rajono vadovai, įvairių konfesijų kunigai.

Šventėje dalyvavo seimo narys Petras Gražulis, seimo nario padėjėja, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narė Regina Kernagienė, Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, savivaldybės administįracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Klaipėdos rajono socialinės paramos skyriaus vedėjos pavaduotoja Joalanta Papievienė, vyriausioji specialistė Airida Stonienė, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos  Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto pirmininkė Audronė Balnionienė, Gargždų parapijos kunigas Donatas Žukauskas, Klaipėdos stačiatikių kunigas Jerei Piotr Olechnovič ir apie 50 gyventojų artimųjų. Direktorius Rimantas Ramanauskas apžvelgė, kas nuveikta per praėjusius metus, pasidžiaugė gerais darbuotojų ir gyventojų pasiekimais, palinkėjo puikios šventės. Viena svarbiausių šventės tradicijų yra jubiliatų pagerbimas, dovanėlių ir gėlių jiems įteikimas. Šiemet jubiliatus, kurių buvo 36 sveikino ne tik globos namų administracija, bet ir seimo narys Petras Gražulis. Globotinių diena – tai šventė, kurioje globos namų gyventojai turi parodyti, kokie jie yra nuostabūs šių namų šeimininkai. Visus nuoširdžiai sujaudino jų ilgų repeticijų rezultatas: tiek šokiai, tiek dainos, tiek eilės, muzika buvo jaudinantys ir jautriai atlikti. Globotinių dienos šventę vainikavo gyventojų ir darbuotojų muzikos ir dainų ansamblio „Lemtis“ meninė kompozicija: „ Mūsų metai- mūsų turtas“. Likome sužavėti gyventojų ir jų artimųjų padėkomis ir gerais žodžiais, kad šitie namai yra jaukios bendrystės uostas.

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.