Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
403594

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

2020-12-02

Nuovargis, įtampa, pyktis, nutylimi išgyvenimai, baimė susirgti ir „iškristi“ bei aplink nuolat didėjanti rizika užsikrėsti virusu, kuris vis dar yra sunkiai valdomas. Dažnas iš mūsų slapta tikėjome, kad ši pandemija aplenks mus pačius, mūsų šeimos narius, mūsų globos namus. Deja, realybė - kiek kitokia.

Nepaisant visų baimių, rizikos ir kitų negatyvių išgyvenimų, tarp mūsų yra žmonių, kurie rytą vakarą kantriai ir atsakingai rūpinasi visais – tiek sergančiais, tiek sveikais mūsų gyventojais... Žmonių, kurie negali ramiai užmigti prieš tai „nesudėlioję“ planų rytdienai, nors tie planai išaušus rytui vėl pasikeičia dėl naujų aplinkybių....

Aš didžiuojuosi šiais žmonėmis. Didžiuojuosi dirbdamas su kiekvienu, kuris neskaičiuodamas darbo laiko ir jėgų, dirba dėl žmonių, kurie šiuo metu mums patys svarbiausi – dėl mūsų GYVENTOJŲ. Ir nežiūrint į tai, kad nemažą dalį darbuotojų jau palietė koronavirusas, aš tikiu, kad likusiųjų pastangos ir pasveikusių sugrįžimas mums padės susitvarkyti su mūsų namus palietusiais iššūkiais.

Dėkoju Jums, mieli kolegos, globos namų darbuotojai, ir kviečiu susitelkti... COVID-19 - labai klastingas virusas. Padėkime vieni kitiems, palaikykime vieni kitus ir mūsų gyventojus. Visi kartu pasistenkime Didžiąsias metų šventes pasitikti sveiki ar pasveikę... Saugokime save ir aplinkinius!

Buvau ir esu su Jumis, nors mane patį šiek tiek sustabdė tas pats virusas. Linkėdamas visiems sveikatos ir kantrybės, Tikiu Mūsų visų stiprybe...

Ginter Harner

Viliaus Gaigalaičio globos namų direktorius

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.