Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
391308

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Siekiant užtikrinti efektyvų COVID-19 ligos valdymą Viliaus Gaigalaičio globos namuose bei atsižvelgiant į nepalankią šios ligos epideminę situaciją Lietuvoje ir Klaipėdos rajone, nuo 2020 m. spalio 24 d. iki kol bus priimtas kitas sprendimas, Viliaus Gaigalaičio globos namuose gyventojų lankymas draudžiamas.

Gyventojų lankymas išimtinai galimas tik tenkinant mirštančiojo asmens poreikius, siekiant užtikrinti jam reikalingą dvasinę pagalbą ar sudaryti sąlygas artimiesiems būti šalia.

Gyventojams užtikrinama galimybė bendrauti su artimaisiais telefonu ar kitomis alternatyviomis komunikavimo priemonėmis.

Siuntiniai gyventojams iš artimųjų ar kitų asmenų priimami tvarkingai supakuoti, maisto produktai švieži, sandariai supakuoti, su nesibaigusiu produktų galiojimo terminu. Prieš perdavimą gyventojui siuntiniai dezinfekuojami.

Informacija apie gyventojus teikiama Tel. Nr.: + 370 652 78056 (socialiniai darbuotojai) ir                       +370 652 66263 (budintis slaugytojas visą parą).

Apgailestaujame dėl susitikimų ribojimo, bet šiuo metu svarbiausia – visų mūsų saugumas!

Pagarbiai,

Viliaus Gaigalaičio globos namų direktorius Ginter Harner

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.