Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
390630

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

2020-04-30

Mes visi nešiojame savyje motinos pamokymus ir jos širdies šilumą. Mama– artimiausias žmogus pasaulyje, suteikęs gyvybę ir gyvenimo pradmenis, joje susijungia kančia ir meilė, nerimas ir pasiaukojimas. Pagarba motinai yra pagarba ir žmonijai, pagarba Kūrėjui, pagarba ir sau patiems, nes visi esame motinų vaikai ir joms daug kuo skolingi.

Kunigas Paulius Bytautas

Tokią nuostabią ir brangią kiekvienam žmogui dieną, artėjant Motinos dienai, išlikime susikaupę, atvira širdimi, su viltimi, kad įveikę negandas susitiksime su savo mamomis, kad mus vaikai aplankys, kai leis galimybės.

Nuoširdžiai norime padėkoti, kad mūsų globos namų bendruomenė neliko pamiršta. Be tų apsaugos priemonių, kurių įsigijome darbuotojams dirbti korono viruso sąlygomis, mus parėmė geri žmonės bei organizacijos: LSDP Klaipėdos rajono skyriaus moterys, UAB „Potoma“, UAB „Šildymo projektai“, Klaipėdos rajono savivaldybės administracija, o labiausiai parėmė Laisvės TV. Telydi Jus visus puiki sveikata, geros idėjos ir puikesni darbai.

Dėkojame nuoširdžiai ir išsamesnę informaciją apie rėmėjus pateiksime vėliau.

Globos namų administracija

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.