Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
390666

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

2020-03-12


         Kovo 9 d. globos namų salėje globos namų gyventojai žiūrėjo dokumentinį filmą apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą.Po filmo gyventojai prisiminė, kaip patys išgyveno Nepriklausomybės atkūrimo įvykius, dalijosi patirtimis.

     Kovo 10 d. globos namų saviveiklininkai paruošė iškilmingą šventinę programą „Nepavargome laisvėje gyventi“. Renginys prasidėjo LR himnu. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga visus pasveikino l. e. direktorės pareigas Kristina Pocienė. Po iškilmingos dalies - koncertas. Anot renginio vedėjų Vidos ir Aistės, mums visiems ypatingos dienos proga džiugina trys spalvos: žodis, daina ir šokis, todėl ir koncerte skambėjo eilės, dainos ir smagūs šokiai. Renginio pabaigoje visi šventės dalyviai buvo pakviesti iš trijų gražiausių pasaulio spalvų lapelių su nuoširdžiu linkėjimu Lietuvai suklijuoti savo Tėvynės vėliavą, kuri papuošė antro aukšto foje. Džiugios, jaudinančios popietės akimirkos sugrąžino visus į Lietuvos atgimimo pradžią, paskatino iš naujo įvertinti nueitą kelią.

 

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.