Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
390659

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

2020-02-17

Vasario 17 d. grupė Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojų lankėsi Dovilų etninės kultūros centre ir dalyvavo edukacinėje programoje „Skambantys namai“. Meno skyriaus vadovas, renginių organizatorius Donatas Bielkauskas pristatė globos namų gyventojams tradicinių instrumentų kolekciją, leido išgirsti kiekvieno jų skambesį ir netgi patiems jais pagroti. Etnologė Dalia Lengvinaitė pristatė pačios sukurtą šiaudinių sodų kolekciją ir iš visos Lietuvos surinktą senovinių lėlių kolekciją.

Nuoširdžiai dėkojame centro direktorei Lilijai Kerpienei už šiltą priėmimą, už smagų pabendravimą prie jos pačios paruoštos arbatos. Globos namų gyventojus sužavėjo darbuotojų geranoriškumas, šiltas, nuoširdus bendravimas. Tikimės jog mūsų susitikimai tęsis, nes Dovilų etninės kultūros centras rengia ne vieną edukacinę programą, o globos namų gyventojai labai nori jose dalyvauti.

View the embedded image gallery online at:
http://gaigalaitis.lt/195-ir-vel-isvyka#sigFreeId6c2ef68c38

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.