Pasirinkite kalbą

ltenetfrdelvplrues

JAU APSILANKĖ

Straipsnių peržiūros:
366440

Apklausa

Ar radote visą reikalinga informaciją?
Kaip vertinate mūsų paslaugas?

2018-10-31


Laimingos minutes- jų bus ne viena, /Tik reikia mokėt džiaugtis šiandien diena,/Išmokt skausmą trinti šilta šypsena,/O negandas slėpti giliai širdyje…
Tokiais žodžiais tradicinę Globotinių dieną Viliaus Gaigalaičio globos namuose pradėjo direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Kristina Pocienė. Pagrindinis šventės akcentas buvo kartu su gyventojais sukurti nuostabią šventę, kurioje dalyvautų gyventojų artimieji, svečiai. Džiugu, kad šiemet šventėje apsilankė tikrai gausus būrys gyventojų artimųjų ir kviestinių svečių: Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Socialinės paramos skyriaus atstovės, Gargždų parapijos klebonas, kanauninkas Jonas Paulauskas, stačiatikių tikėjimo atstovės, seimo nario Broniaus Markausko padėjėjas Raimondas Daubaris, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto pirmininkė Audronė Balnionienė. Svečiai nuoširdžiai pasveikino globos namų gyventojus, o direktoriaus Rimanto Ramanausko pasakyti žodžiai „ tikiu, kad kiekvienas žmogus gali pasimokyti iš Jūsų stiprybės, tvirtumo, gebėjimo priimti likimo mestus iššūkius, linkiu neprarasti optimizmo bei stiprybės, kuria spinduliuoja kiekvieno Jūsų širdis“ sujaudino tiek gyventojus, tiek jų artimuosius. Nuoširdžiai darbuotojams už puikų darbą dėkojo gyventojų artimieji. Šventės metu buvo pasveikinti gyventojai, kurie 2018 metais švenčia jubiliejų, o globos namų gyventojai, padedami socialinių darbuotojų parodė nuostabų koncertą. Šventėje buvo gera, jauku ir iškilminga.

© 2016 VILIAUS GAIGALAIČIO GLOBOS NAMAI

n1n namukas struktura

logo 1

Tikslus laikas

Biudžetinė įstaiga

Viliaus Gaigalaičio globos namai

adresas Klaipėdos g. 53,  LT-96155  Gargždai

tel./faks.: (8~46)  47 04 83, (8~46)  47 04 84

Juridinių asmenų registras, kodas 190793986

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

herbas

Untitled

E valdzia

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.